- CAMERON SINO

Цена
€60 72 / 118 76 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CS-BS3360PW
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CS-BS3360PW
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Батерия |
| Тип аксесоар | Батерия |
| За вид устройство | За винтоверти |
| За вид устройство | За винтоверти |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Nickel Metal Hybride |
| Химически състав | Ni-MH |
| Химически състав | Nickel Metal Hybride |
| Тегло | 0.65кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1500 |
| Напрежение (V) | 14.4V |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Винтоверт |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 21.6 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.65кг |
Батерия Cameron Sino CS-BS3360PW за Bosch 13614 14.4V 1500mAh
Осигурете надеждно захранване на вашия винтоверт Bosch 13614 с батерията Cameron Sino CS-BS3360PW. Проектирана за дълготрайна работа и постоянна мощност, тази резервна батерия гарантира, че инструментът ви е винаги готов за употреба.
Ключови Предимства
- Висок капацитет — 1500mAh осигурява удължено време на работа и по-малко прекъсвания за зареждане.
- Перфектна съвместимост — Създадена специално за Bosch 13614 и други 14.4V инструменти, за безпроблемна интеграция.
- Качествена изработка — Изградена с първокласни клетки за издръжливост и стабилна мощност.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Напрежение | 14.4V |
| Капацитет | 1500mAh |
| Тип батерия | NiMH |
| Съвместимо устройство | Винтоверт |
| Оригинална/OEM | Съвместима |
Какво има в кутията
- Батерия Cameron Sino CS-BS3360PW
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








